نحوه پرداخت وجه و خرید محصول:

١) سفارش تلفنی: شما می توانید با تماس با شماره ٠٢١٣٣٩٥٠٠٥٥ سفارش خود را ثبت کرده که در این صورت پس از پرداخت وجه از طریق کارت به کارت یا واریز از طریق فیش         بانکی، محصول خریداری شده پس از هماهنگی ارسال خواهد شد. ( این گزینه برای همکاران گرامی مورد استفاده است برای دریافت قیمت همکار )

٢) سفارش آنلاین: می توانید پس از ثبت نام در سایت، محصول مورد نظر را با زدن دکمه ی افزودن به سبد خرید انتخاب کنید ( توجه فرمائید که حتما ویژگی های مربوط به محصول را درست انتخاب کرده باشید.برای مثال تعیین چراغ جلوی چپ یا راست ). سپس با پرداخت آنلاین توسط کلیه کارتهای شبکه شتاب، خرید خود را انجام داده و منتظر دریافت ایمیل تایید فاکتور باشید. در اسرع وقت کالای مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

٣) خرید توسط پرداخت وجه به پیک موتوری ( توجه فرمایید که این قابلیت فقط در سطح استان تهران امکانپذیر است ) : در این روش محصول سفارش داده شده توسط پیک ارسال شده و مبلغ سفارش به پیک موتوری تحویل داده می شود. شایان ذکر است که برای مشتریان محترم شهرستان امکان استفاده از این گزینه وجود ندارد و کل هزینه حتما باید قبل از ارسال سفارش تسویه شده باشد.

٤) حداکثر هزینه پیک برای ارسال در شهر تهران ١٠٠٠٠ تومان میباشد و برای شهرستان هزینه ارسال مطابق با هزینه باربری محاسبه خواهد شد. (بدیهی است که تمامی هزینه های حمل کالا با توجه به استاندارد های حمل و نقل در تهران و شهرستانها میباشد در نتیجه هزینه های حمل مناسب خواهد بود ).

٥) حداکثر مدت زمان ارسال برای تهران ٣ روز کاری و برای شهرستانها یک هفته میباشد.

٦) مشتریان محترم توجه داشته باشند که در صورت ثبت سفارش در روزهای پنجشنبه، جمعه و یا روزهای تعطیل رسمی سفارش شما بلافاصله روز بعد از تعطیلات پردازش و جهت ارسال به واحد مرسولات تحویل خواهد شد.

نکات مهم:

١) قیمت های مندرج در سایت بر اساس آخرین اطلاعاتی که از تامین کنندگان تحت عنوان قیمت مصرف کننده اعلام میشوند به روز می شود.

٢) در مواردی که کالا دارای تخفیف باشد،مبلغ تخفیف به وضوح درج گردیده یا کالا در قسمت کالاهای ویژه گنجانده شده است.

٣) برای برخورداری از امتیاز ارسال رایگان،مبلغ خرید شما باید در تهران 200000 تومان یا بیشتر و در شهرستانها 2000000 تومان یا بیشتر باشد.ارسال به شهرستانهای بزرگ             توسط باربری انجام می گیرد.

٤) در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با دفتر مرکزی یا واحد فروش تماس حاصل فرمائید.

 

 شماره شبا بانک ملت:                        IR٢٧٠١٢٠٠٠٠٠٠٠٠٠٤٧٧٤٨٨٦٩٨١                           

شماره کارت به کارت ملت:                    ١٧٣٤   ٦٠٥٣    ٣٣٧٢    ٦١٠٤

شماره حساب ملت:                            ٤٧٧٤٨٨٦٩٨١